Kurumsal

Hoşgeldiniz!

DAHA FAZLA
Mans Group Şirketi Mayıs  2016 tarihinde Sayın İnşaat Yüksek Mühendisi Mehmet Mansuroğlu tarafından Antakya  merkezli olarak kurulmuştur.
 
Gaziantep Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (İngilizce) Bölümü’nü bitirmiş, Çukurova Üniversitesi’nde Master yapmıştır .Mustafa Kemal Üniversitesi  Mimari Restorasyon alanında eğitim almış, ihtisasını İş Güvenliği alanında desteklemiştir. Kuruluş sürecinde şirket misyon ve vizyonları hazırlanırken global olarak hizmet etmek ve gelişen inşaat teknolojileri ile birlikte daha uygun maliyetli hizmetler sunmak hedeflenmiştir. 
      İhracat ve İthalat  sektöründeki engin tecrübesiyle ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Yurtdışından gelen talepler doğrultusunda en iyi şekilde piyasa araştırması yaparak, uygun fiyat ve kaliteli çeşitli ürün ihracatıyla da hizmet vermeye devam etmektedir .Özellikle Devlet ve Kamu ihalelerinde çalışmalar yapmış ve yapmakta olan şirketimiz, Kentsel dönüşüm yasası olarak bilinen 6306 sayılı Afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi hakkında kanun kapsamında çalışmalarına yön veren firmamız kuruluşundan günümüze ve günümüzden geleceğe insan odaklı olarak sektörde ihtisas ve sorumluluğu dahilinde hizmet vermektedir.
      İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Antakya’da kurulmuş olan Mans Group , kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek İnşaat ,İhracat Ve ithalat  dünyasında yer edinmiştir.
     Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.
 
Kalite politikamız ;
Müşteri odaklı süreç yaklaşımımızın ve sürekli iyileştirme prensibimizin gereği olarak; müşterilerimizin değişen, gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlamak ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, dünya üzerinde rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.
 
MEHMET MANSUROĞLU
İnşaat Yüksek  Mühendisi

Mehmet MANSUROĞLU


Vizyonumuz

Ülke çapında en iyi üretim ve hizmeti sağlayan firma olmak ve aynı hedeflerle dünyada daha geniş alanlara yayılmak.

Misyonumuz

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak.

Değerlerimiz

Şeffaflık & Yaratıcılık, Rekabetçilik, Güven ve Adalet, Karşılıklı Saygı, Sorumluluk Bilinci, Müşteri Odaklılık

İlkelerimiz

Kalite konusunda lider rolümüzün gereklerini yerine getirmek.