Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Mans Group olarak sektördeki yerimizi korumak, daha iyiye geliştirmek ve hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için yarınların dünlerden daha iyi olacağının garantisini vermekteyiz.

İnşaat

Mans Group genç bir şirket olarak planlı ve istikrarlı büyüme politikası sayesinde kısa zamanda sektörünün önemli isimleri arasında yer alma hedefleri doğrultusunda, nitelikli mühendislik ve inşaat taahhüt hizmetlerini başarı ile yürütmektedir.
Devamı

İnşaat Malzemeleri

Yapı malzemeleri olmadan bir inşaatın tamamlanması mümkün değildir. İnşaat sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi, planlı ve disiplinli bir şekilde inşaat malzemeleri seçimidir.
Devamı

Prefabrik Evler ve Prefabrik Yapılar

Prefabrik evler Türkiye'nin her bölgesine yapılabilir ve yaz aylarında serin kış aylarında ise gayet sıcak ve kullanışlıdır. Kısa sürede kurulur ve depreme karşı oldukça dayanıklıdır.
Devamı

Restorasyon

Tarihi yapı uzmanı Mimar ekibimiz, tarihi koruma mimarisi ve malzemelerin korunması konularında uzmanlaşmıştır.
Devamı

İç ve Dış Tasarım

Her projeye özgünlüğü belirten temiz ve çekici bir fikirle başlıyoruz.Mans Group tasarım, mimari, iç mekan, restorasyon, aydınlatma tasarımı ve danışmanlık alanlarında hizmet veren multi fonksiyonlu bir firmadır.
Devamı

İthalat ve ihracat Hizmeti

Şirketçe benimsediği değerler doğrultusunda bünyesindeki bir çok farklı çalışma koluna hizmet etmektedir. Gelişen ve değişen dünya ticaretine ayak uyduran ve hizmetleriyle uluslararası iş alanlarında en iyi şekilde söz sahibi olma anlayışıyla sizlere hizmet vermektedir.
Devamı

Koltuk Kanepe

Koltuk takımları ile artık eviniz çok daha şık ve konforlu!
Devamı

Gardrop

Yatak odası dekorasyonunun en önemli öğelerinden biri olan gardıroplar, eşyalarınızı kolaylıkla muhafaza etmenizi sağlarken ergonomik yapılarıyla ferah ortamlar oluşturmanıza yardımcı olur.
Devamı

Mutfak Dolabı

Mutfak dolapları evimizi özel kılan ayrıntılardan bir tanesi. Renkleri ile modelleri ile artık günümüzde, her zevke uygun mutfak dolapları bulabilmek mümkün.
Devamı

Ahşap Kapılar

Kapılarımız, ölçü esnekliği, renk zenginliği, model çeşitliliği ile kompozit kapıda aranan tüm özellikleri bünyesinde taşımaktadır.
Devamı

Züccaciye İhracatı

Modern ve şık tasarımlar üretiyoruz. Ürettiğimiz şık ürünlerimizi farklı ülkelere ihracatını gerçekleştiriyoruz.
Devamı

İthalat Nedir?

İthalat kelime anlamı olarak; yabancı bir ülkeden alınan ürün ve hizmetlerin gümrük sahasından geçerek millileştirilmesi işlemine ithalat denir.
Devamı

İhracat

Gerekli evrakları ve başvuruları tamamlamak kaydı ile herkes ihracat yapabilir. İhracatçı olabilmek için 1) gümrük dosyasının gümrüğe tanımlanmış olması 2) herhangi bir ihracatçı birliğine üye olunması gereklidir. (Bedelsiz ihracatlar hariç. )
Devamı

Ticari Alan Dizaynı

Mans Group, Fabrika bina inşaatı ve Tasarım alana özel ilgi gösteren ve önemli referanslara sahip bir firmadır.
Devamı