İnşaat Malzemeleri

İnşaat Malzemeleri

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Demir

Demir inşaat sektörünün bel kemiğidir. Betonarme, beton ile çeliğin birlikte kullanıldığı kompozit bir maddedir. Bu malzemede basınç gerilmesine beton tarafından karşı konurken, çelik demir çubuklar ise çekme gerilmelerini karşılar.
Devamı

Çimento

Çimento kalker, alçı taşı ve kilden oluşan hidrolik bağlayıcıdır. Çimentonun fonksiyonunu yerine getirebilmesi için suya ihtiyacı vardır.
Devamı

Granit Mermer

Granit, taneli oluşumlu sert ve kristal yapılı magmatik yapılı bir üründür. Granitin içindeki maddeler genellikle çıplak gözle görülebilir. Granit, feldspatın ortoklas ile az miktarda plajioklas ve kuvarstan oluşur.
Devamı

Seramik Tasarımlar

Seramik ürünleri, estetik detayları işlevsellik ve konforla bir araya getiriyor. Koleksiyonun ürün çeşitliliği, farklı zevk ve ihtiyaçlar için çözüm üretiyor. Yaşam alanlarının yanı sıra ticari alan ve dış mekanlar için birçok farklı alternatif sunuyor.
Devamı

Metal Asma Tavan Sistemleri

Metal asma tavan sistemleri günümüzde çok yaygın olarak kullanılan tavan sistemlerinden birisidir. Alüminyum malzemeden üretimini yaptığımız metal asma tavan sistemleri özellikle hastane, havalimanı, okul, konferans salonları ve birçok alanda asma tavan sistemleri tercih edilmektedir.
Devamı

Ahşap Asma Tavan Sistemleri

Ahşap asma tavan sistemleri, doğanın bir parçası olan ahşap malzeme çok eski tarihlerde dahi uygulanmış olan ahşap asma tavan günümüzde kullanımı giderek artmaktadır.
Devamı

Plastik Asma Tavan Sistemleri

Plastik asma tavan sistemleri, tüm iç mekanlarda uygulanabilen asma tavan türüdür. PVC asma tavan olması birçok avantajı da beraberinde getirmektedir.
Devamı

Polyurea Yalıtımı

Hibrit (polyurea) sistemler, saf katkılı polyurea sistemlere göre katalizörün artırılarak karıştırılan malzemelerdir. Bu malzemeler, saf polyurea sistemlerine aramotik yapıdaki polimerlerin harmanlanması ile karıştırılmıştır.
Devamı

Fayans ve Seramik Yapıştırıcı

Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılan fayans ve seramiğin duvarlara ve yerde şap ve sıva uygulanmış yüzeye yapıştırılmasında kullanılır. Özel çimentolar ve polimer katkılar içerir.
Devamı

Mobilya

Evinizde mobilya için en çok zaman harcadığınız yerlerden olan salonlarınız için eşsiz koltuk takımlarına sahip olmaya ne dersiniz? Eşsiz bir koltuk takımının sizler için neyi ifade ettiğini çok iyi biliyoruz.
Devamı

Ferforje Balkon Korkulukları

Ferforje balkon korkulukları günümüzde bir çok yapıda ve şekilde karşımıza çıkmaktadır. Bunların arasında ahşap balkon korkuluk modelleri ve alüminyum balkon korkuluk çeşitleri yer alıyor.
Devamı

Elektrik Kabloları

Elektrik enerjisi ile çalışan her türlü cihazda devre elemanı olarak işlev gören kablolar pek çok amaca hizmet eder. Elektriksel sinyal taşıyan kablolar kullanıldıkları yere ve yaptıkları işleme göre farklı şekilde sınıflandırılır. Kablo seçimi yapmadan önce ürünlerin nerede ve hangi amaçla kullanılacağı belirlenmelidir.
Devamı

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri; bir yerin ya da bölgenin görüntülenmesi, güvenliğinin sağlanması, giriş-çıkışların kontrol edilmesi, takip edilmesi ve görüntülerin kayıt altına alınması için çeşitli güvenlik sistemlerinden faydalanılmaktadır.
Devamı

Mutfak Dolapları

Yeni bir ev aldığımızda ya da yeni bir eve taşınmaya karar verdiğimizde o evde baktığımız en önemli yerlerden biri de mutfağıdır. Bir mutfağın kullanışlı olması, mutfak dolaplarının kalitesi taşınmayı düşündüğümüz yeni evimiz için artı değerlerdir.
Devamı

Ahşap Kapılar

Gelişen inşaat sektörü ile birlikte yeni yapılan binaların kalitesinde de artış sağlandığı gibi. İyi işçilik sayesinde ayakta uzun yıllar boyunca duracak olan binaların aynı zamanda estetik açından da göze güzel gelmesi gerekmektedir.
Devamı

Gazbeton

Gaz Beton İçerisinde bulunan gözenekler sayesinde ilave ısı yalıtım malzemesine gerek duyulmadan yalıtım sağlayabilir. Hafif ve depreme dayanıklıdır. Yangına dirençlidir.
Devamı

Alçıpan

Ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara verilen isimdir. Alçıpanlar genellikle dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde yerden duvara kadar olan bölümleri kaplamak için kullanılır.
Devamı

Alçı

Pişirilip toz durumuna getirilmiş alçı taşından oluşan alçı, suyla karıştırıldığında hızlı bir biçimde donma özelliğine sahiptir. Kalsiyum sülfat hemihidrat bileşiği alçının temel malzemesidir.
Devamı

Bims

Volkanizma sonucu oluşan, kristalize, birbirinden bağımsız, süngerimsi, fiziksel ve kimyasal etkilere karşı dayanıklı, doğal volkanikkayaçtır.
Devamı

Tuğla

Kalitenin en önemli kriterleri, kaliteli hammadde iyi kil işleme, kontrollü pişirmedir. Tuğlalarımız hammadde ve üretimin her aşamasında TSE standartlarına göre üretilmektedir. Tuğlalar tünel fırında pişirilerek pişmenin her aşamasında kontrol edilerek kalitenin sürekliliği sağlanır.
Devamı

Kum, Çakıl & Mıcır

Çoğunlukla kuvars tanelerinden oluşmaktadır. Doğada saflık derecesi yüksek yataklar halinde bulunur. Camın SiO2 kaynağıdır.
Devamı

Sıva (Hazır Sıva)

Çimento esaslı, kullanıma hazır makineli uygulama sıvasıdır.
Devamı

Çelik Kapılar

Çelik kapılar özel araştırma ve geliştirme sonucunda üretiliyor. Yılların tecrübesi modern teknoloji ile birleşince, müşterilerden gelen istekler doğrultusunda, her geçen yıl daha da profesyonel, kaliteli, garantili kapı üretimi yapılıyor.
Devamı

Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatma ürünleri yalnızca karanlık alanların ışıklandırılmasını sağlamakla kalmaz, dekoratif bir unsur olarak evlerinize ya da ofislerinize hayat verir. İç ve dış mekan aydınlatma çeşitleri olarak karşımıza çıkan abajurlar, avizeler, sarkıtlar, spotlar, masa lambaları farklı modelleri ile rustik, modern ya da klasik stille tasarlanan evlerinizi kendi tarzınıza göre dekore etmenizi sağlar.
Devamı

Jeneratör/Güç Kaynakları

Her gün kullandığımız bir çok makine ve alet elektrikle çalışmaktadır. Elektrik hayatımızda öylesine bir yer edindi ki artık birkaç saatlik elektrik kesintilerine bile tahammül edemiyoruz. Elektrik kesintilerine olan tahammülün bu kadar az olması bu kesintiler esnasında elektrik ihtiyacının karşılanabilmesi için kullanılan jeneratör ve kesintisiz güç kaynakları (UPS) kullanımını artırmaktadır.
Devamı

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm ve ihbar sistemleri, olası bir yangın durumunun henüz başlangıcı sırasında algılanıp çeşitli uyarıcılar ile insanları bu durumdan haberdar etmeye yarayan sistemlerin genel adıdır. Bir yapı içerisinde kullanılması gereken tüm zayıf akım sistemlerinin belki de en önemlisi yangın alarm ve ihbar sistemleridir.
Devamı

Anahtar Priz

Priz ve anahtarlar elektrik tesisat ve kontrol araçlarındandır. Aydınlatma araçlarının açılıp kapatılması ya da ışık gücünün kısılması ve artırılmasını sağlayan priz ve anahtarlar farklı tür ve özelliklere sahiptir.
Devamı

Elektrik Panoları

Pano binaların ve tesislerin elektrik dağıtımının ve kontrolünün yapılması için gerekli olan şalt ve kablo ekipmanlarının bir arada bulunduğu elemandır. Panoların kullanım amacına göre; dağıtım panosu, sayaç panosu, kompanzasyon panosu ve asansör panosu gibi çeşitleri bulunmaktadır.
Devamı

Elektrikli Darbeli Matkap

Ahşap, metal ya da duvar delmek için ihtiyacınız olan tek araç hiç şüphesiz darbeli matkaptır. Evinizin duvarlarına en sevdiğiniz tabloları kendi zevkinize göre asmak ya da metal, ahşap ve sunta gibi malzemeleri delmek için darbeli matkap çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçmelisiniz.
Devamı

Rulo

Rulo fırçalar sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılarak amatör ve profesyonellerin, her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir.
Devamı

Sıcak Silikon Tabancası

Silikon tabancası genellikle dolgu ve yapıştırma işlerinde silikon & mastik kartuşlarını sıkmak için kullanılmaktadır.
Devamı

İş Eldivenleri

Hayatımızın birçok alanında bizlere kolaylık sağlayan eldivenler son zamanların en çok satılan ürünler arasında yer almaktadır.
Devamı

Yük Taşıma Arabası

Taşıma Arabaları yük taşımak için kullanılır. İnsan gücünün zorlandığı durumlarda paket taşıma arabalarına ihtiyaç duyulur.
Devamı

Silikonlu Boya

Kolay temizlenir leke tutmayan üstün teknolojisi sayesinde boya üzerinde oluşturduğu film tabakası sayesinde, duvarlarda oluşabilecek su bazlı lekelerin boyanın içine nüfuz etmesini engeller.
Devamı

Plastik Boya

Su bazlı, yüksek kapama ve mükemmel beyazlığa sahip, kolay uygulanabilen, iyi yapışma özelliğine sahip, mat iç cephe duvar boyasıdır.
Devamı

Tavan Boyası

Akrilik kopolimer bağlayıcılı, dekoratif su bazlı mat iç cephe boyasıdır. Tavan boyama uygulamalarında kullanılır. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Sararmaz. Üstün be yazlık sağlar. Kolay sürülebilir. Mat düz görünümlüdür. Nefes alır.
Devamı

Yağlı Boya

Solvent Bazlı, Yüksek kaliteli, iç ve dışta beton, ahşap, metal, alçı, sıva vb yapı malzemelerinde uygun macun ve astarlardan sonra kullanılabilen, üstün kapama, yüksek yapışma, iyi yayılma özelliğinde soft, elastiki, silinebilen, yarı mat görünümlü dekoratif ve koruyucu son kat boyasıdır.
Devamı

Geçiş Astarı

Özellikle solvent bazlı boyadan su bazlı boyaya geçişte, iç cephe sıvalı sağlam yüzeylerde ve renk geçişlerinde kullanılabilecek dolgulu iç cephe astarıdır. Su bazlı Boya performansını artırır, boya sarfiyatını azaltır.
Devamı

Ahşap Boyası

Ahşap, doğallığın yeniden ön plana çıkmaya başladığı günümüz yapılarında gittikçe daha fazla yer alan bir malzemedir. Yapısı gereği bakımı çok özel ürünler ve özen gerektirir. Uygun ürün ve uygulama yöntemlerini bilmek kıymetli ahşapların uzun yıllar ilk günkü görünüm ve dayanıklılıkta kalmalarını sağlar.
Devamı

Dekoratif Boya

Dekorasyon dünyasının en yeni ve son yıllarda tercih edilme oranı git gide yükselen boya türlerinden biri dekoratif boyadır. Yaratıcı tasarımlar için en ideal boya çeşitlerini sunan dekoratif boyalarla standartların dışında, ilham veren mekanlar yaratabilirsiniz.
Devamı

Anti Küf / Anti Bakteriyel Boya

Nem oranı yüksek olan bölge ve yapılarda bakteri, mantar ve küf gibi mikroorganizmalar hızla üreyip çoğalabilirler. Bu durum insan sağlığını tehdit eden boyutlara varabilir. Bunun önüne geçmek için duvarların antiküf veya antibakteriyel boyalar ile boyanması sağlığınız açısından en doğru tercih olacaktır.
Devamı

Kapı Açma Kapama Mekanizmaları

Kapı Açma Kapama Ünitesi açma kapatma kolaylığı ve aynı zamanda da güvenlik gerektiren mekanlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir üründür.
Devamı

Menteşeler

Kapı menteşesi kapı kasasını kapı kanadına bağlayarak kapıyı hareket ettirerek açılıp kapanmasına yardımcı olan ürünün hammaddesi pirinç zamak paslanmaz seçenekleri okka, cumbalı, yönsüz, modelleri ve kapınız uyumlu alternatif renk seçeneklerini bulmanız mümkündür.
Devamı

Alüminyum Kapı Kolu Modelleri

En son modellerde şık tasarım ve görünümleri ile üretilir.
Devamı

PVC Kapı Kolu Modelleri

Kapı kolları, kategorimizde bir çok kapı kolunu ve aksesuarlarını bulabilirsiniz. Kapı kollarında önemli olan alacağınız ürünün kalitesi ve kullanılacağı yere uyumudur. Eğer kapı kollarınızı değiştirecekseniz doğru adrestesiniz. Yüzlerce çeşit kapı kolu sizleri bekliyor.
Devamı

Aksesuar Barel

Maymuncukla açılmaya, matkapla delinmeye, kırılmaya ve anahtarının kopyalanmasına karşı tam güvenlik sunan bu barelle 4 ü 1 arada misali güvenlik sorununuzu çözmüş olacaksınız. Biraz pahalı diğerlerinden ama değer vereceğiniz ekstra paraya.
Devamı

Renk Kartelası

Pvc pencere ve kapılarda kullanılan renk seçeneklerini sizlere sunuyoruz.
Devamı

Kırıcı ve Delici Matkaplar

Dayanıklı ve güçlü kırıcı delici matkaplar, profesyonel kırıcı delici modelleri,pnömatik deliciler ve daha pek çok matkap çeşitleri bu kategoride yer almaktadır. Kullanım alanına göre kablolu matkap yada şarjlı matkap modellerini seçebilirsiniz. Matkap seçerken en önemli unsur kullanılacak yüzeylerin belirlenmesidir. Beton, çelik, ahşap yüzeylerde delme işlemleri için aradığınız kırıcı delici markaları
Devamı

Kesme Taşlama Spiral Makinası

İnşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılan taşlama makineleri, kesme, taşlama ve zımparalama işlemlerinde size oldukça kolaylık sağlar. Bütçenize en uygun taşlama makinesi fiyatları, birbirinden fonksiyonel ve pratik kullanıma sahip taşlama makinesi çeşitleri
Devamı

ELMASLI KAROT MAKİNELERİ

Orta ve 500 mm'ye kadar olan büyük çaplarda yüksek frekanslı motor ve otomatik besleme ile standlı karot alma işleri için, elmaslı ağır yük delme sistemi
Devamı

Hidrofor

Çok katlı binalarda ya da alt yapının pek gelişmediği ve su şebekelerinin yetersiz işlev gördüğü yerlerde en çok ihtiyaç duyulan malzemelerden olan hidroforlar, basit mekanik sistemle kurgulanmış gelişmiş su depolarıdır.
Devamı

Su Pompası & Motoru

Bahçe işleri ve bahçe bakımı, özellikle geniş bir bahçeniz ve çokça ağacınız ya da bitkileriniz varsa ya da tarım işiyle uğraşıyorsanız ve bir anda pek çok ağacı birden sulamanız gerekiyorsa, oldukça emek isteyen uğraştırıcı işler olabilir.
Devamı

3M Toz Maskesi

Aşırı toz bulunan iş yerlerinde özellikle kumaş üreten fabrikalarda kumaş kesim anında ortaya çıkan ufak tozlar solunum yoluyla birlikte alındığı zaman ciddi rahatsızlıklara sebep olabilmektedir. Bu toz bulutlarının solunmasını engellemek amaçlı 3M toz maskesi kullanmalıdır.
Devamı

Sönmemiş Topak Taş Kireç

Sönmemiş Taş Kireç Kullanım Alanları Özellikle göztaşı kullanımı için PH değeri en ideal üründür. Söndürme işlemi tamamlanıp badanaya hazır kireç haline getirilir.
Devamı

Gürültü Önleyici Kulaklık

Gürültü önleyici kulaklıklar, ortamda bulunan aşırı yüksek ve kulağı zedeleyecek nitelikteki sesleri kulak zarından muhafaza ederek kullanıcıların daha sessiz bir ortamda hareket edebilmelerini ya da çalışabilmelerini sağlar.
Devamı

Kulak Tıkacı

İşitme duyusu savunmasızdır ve gürültüye karşı korunması gerekir. İşitme kaybına aşırı sese maruz kalmak veya bazı hastalıklar neden olur. Kulaklarınızı düzgün bir şekilde korursanız, yüksek sesle müzik dinledikten sonra veya başka yüksek seslere maruz kaldıktan sonra oluşan çınlamayı da önleyebilirsiniz.
Devamı

Yüz Koruyucu Siperlik

İş yerinde güvenlik akılcı personel iş güvenliği kuralları ve kişisel koruyucu malzemelerin kullanımı ile sağlanır. İşçiyi, yürütülen işten kaynaklanan, sağlık ve güvenliği etkileyen bir veya birden fazla riske karşı koruyan, işçi tarafından giyilen, takılan veya tutulan, bu amaca uygun olarak tasarımı yapılmış tüm alet, araç, gereç ve cihazlar iş güvenliği malzemeleridir.
Devamı

Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme levhaları ile hayatınızı kolaylaştırmak elinizde. İş yerlerinizde makamları gösteren kapı isimliği ya da iş güvenliği levhaları kullanabilir, otopark girişlerinde park kurallarını gösteren ikaz levhaları ve binalarda olası bir riske karşı güvenli çıkışı sağlayacak olan acil çıkış levhası kullanarak doğru yönlendirmeleri yapabilirsiniz.
Devamı

Taşlama Makinesi

İnşaat sektörü başta olmak üzere birçok alanda kullanılan taşlama makineleri, kesme, taşlama ve zımparalama işlemlerinde size oldukça kolaylık sağlar.
Devamı

Isı Ve Nem Ölçer

Enerji verimliliği sağlamak ve arıza tespiti yapmak için kullanılan ölçüm ve tespit cihazları aktif, reaktif ve görünür gücü ölçmek için kullanılıyor. Mesafe ölçer ve nem ölçer gibi çeşitlere ayrılan ölçüm tespit cihazları size ölçüm yaparken zaman kazandırıyor ve en doğru sonuca ulaşmanızı sağlıyor.
Devamı

Tripod & Monopod

Profesyonel fotoğrafçıların ve amatör fotoğrafçıların ortak olduğu noktalardan biri de tripod veya monopod kullanımı. Daha iyi fotoğraf çekmeye giden yol tripod veya monopod kullanmaktan geçiyor.
Devamı

Lazer Metre

Doğrusal lazer ışınlarından faydalanılarak, sağlıklı ve hızlı ölçüm yapmanıza olanak tanıyan lazerli ölçüm aleti son derece pratiktir. Ölçüm esnasında hata payını minimize etmek isteyen profesyonellerin tercihi lazer metre.
Devamı

Profesyonel Karıştırıcı

Karıştırıcılar, boya, badana ve tadilat gibi inşaat işlemlerinde kullanılan aletler arasında yerini alır.
Devamı

Elektrikli Boya Tabancası

Yaşam alanlarını renklendirmek için kullanılan boya tabancaları, sıvı boyayı püskürtme amacıyla kullanılıyor. Boyanın yüzeye etkili bir şekilde ve kolaylıkla uygulanmasını sağlayan boya tabancası seçenekleri ile dilediğiniz alanları pratik bir şekilde boyayabilirsiniz
Devamı

Takım Arabası

Ev ve iş yerlerinde eşyaların düzenini sağlamak için tercih edilen takım ve hizmet dolapları, sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretiliyor.
Devamı

Planya

Ahşap işlerinde kullanılan planya, kesimi yapılan kereste parçalarının rendelenmesini sağlarken yüzey açma ve cumba gibi işlemleri yapmanıza olanak tanır. Planya bıçağı kullanım alanına göre doğru seçildiğinde, işlerinizi çok daha pratik hale getirir
Devamı

Polisaj Makineleri

Daha çok otomotiv sanayinde kullanılan polisaj makinesi; araç sahiplerinin de araç kaportalarını parlatıcı kimyasallar kullanarak parlatmasını ve dış etkenlerden korumasını sağlar. Profesyonel ve kişisel kullanıma göre çeşitlenen, farklı donanıma sahip polisaj aleti seçenekleri arasında tercih yaparken, hangi sıklıkta kullanacağınız önem taşır.
Devamı

Zımpara Kağıdı

Elinizdeki ahşap veya başka maddelere şekil vermek, düzlemek ve onları pürüzsüzleştirmek için zımpara kağıdı kullanabilirsiniz. Duvar zımparalama makinelerine takabileceğiniz duvar zımpara ucu ile zamandan tasarruf edebilir, işlerinizi daha kolay ve hızlı şekilde bitirebilirsiniz.
Devamı

Zımpara Makineleri

Bir nesnenin yüzeyini pürüzsüz hale getirmek ve düzeltmek için ihtiyaç duyulan zımpara makinesi marangoz atölyelerinin olmazsa olmazıyken; amatör kullanıcılar için de rahatlıkla kullanılabilen el aletleri arasında.
Devamı

Elektrot

Kaynak işlemi yapıldığı sırada kaynak akımının geçmesini sağlayan, hem arkı meydana getirip hem de ilave metal görevi yaparak ergiyip kaynak ağzını dolduran kaynak malzemesi elektrod olarak ifade edilir.
Devamı

PVC Kaynak Makineleri

Sert ve plastik bir malzeme olan PVC malzeme, yapı ve dekorasyon sektörü başta olmak üzere, pek çok sahada yaygın şekilde kullanılıyor. PVC kaynak makineleri ise bu malzemenin işlenmesinde sizlere yardımcı oluyor.
Devamı

Kaynak Makinesi Modelleri

Metalleri ve alaşımları elektrik enerjisiyle birleştirerek kullanıma hazır hale getirmenize yardımcı olan kaynak makinesi modelleri iş endüstrisinde ve atölyelerde yaygın bir şekilde kullanılıyor.
Devamı

Portatif Benzinli Jeneratör

Portatif Benzinli Jeneratör , hassas voltaj sayesinde güvenli kullanım sağlar.
Devamı

Kaldıraç ( Caraskal )

Diferansiyel palanga olarak ifade edilen caraskal, zincirlerden, makaralardan ve kancadan oluşan ve ağır bir yükün kaldırılarak sabitlenmesini veya bir yerden bir yere taşınmasını kolaylaştıran mekanik bir araçtır.
Devamı

Profesyonel Paket Taşıma Arabası

Profesyonel Paket Taşıma Arabası tamamen çelik tutma kolu ile konforlu kullanım, ileri ve geri çekilebilir tutma kolu ile rahat ve konforlu bir kullanım sağlar.
Devamı

Platforumlu El Arabası

Platforumlu El Arabası, rahat kullanılabilen yapısı ile ideal bir üründür.
Devamı

Transpalet

Taşıma arabaları, insan gücünün yetersiz kaldığı hallerde çeşitli yükleri taşımak için kullanmaya yönelik üretilmiş olan iş makineleridir. Günlük yaşamınızda, işleriniz için pratik kullanım sağlayan ve kas gücüyle çalışan, iki tekerlekli el arabası şeklinde taşıma arabaları bulabileceğiniz gibi, daha büyük ebatlara sahip, işyerleri ve fabrikalarda ağır yüklerin taşınmasına olanak sağlar. Daha çok işyerlerinde tercih edilen ve elektrik enerjisiyle çalışan istif makinesi gibi taşıma arabaları da mevcut.
Devamı

Su Sızdırmazlık Bandı

Sıhhi uygulamalar için kendinden yapışkanlı su yalıtım bandı Banyo ve mutfak için, su geçirmez, şık görünüm
Devamı

Çift Taraflı Bant İç Mekan

Çift Taraflı Bant İç Mekan, iç mekanlarda küçük nesneleri sabitlemek için ve bir çok ev uygulamasında kullanılabilmektedir.
Devamı

Siyah Kaydırmazlık Bandı

Kaydırmazlık bandı, merdiven basamakları, havuz kenarları, tekne güverteleri gibi kaymaya elverişli ıslak veya pürüzsüz yüzeylerde kaydırmazlık sağlar.
Devamı

Mermer Malası

Seramik, fayans, yer karasu döşeme işlerinde kullanılır. Harç ve fuga uygulamasının ideal şekilde tatbikini sağlar.
Devamı

Macun Küreği

Her türlü macun ve alçı uygulamalarında kullanabileceğiniz ideal bir üründür.
Devamı

Plastik Derz Artısı

Fayansların aralarına uygulama esnasında konularak düzgün ve muntazam görünmelerini sağlar.
Devamı

Seramik Kesme Makinesi

Seramik Kesme Makinesi 850 mm, rulmanlı mekanizması sayesinde sıfır boşluklu olup, hatasız kesim yapmaktadır.
Devamı

Süngerli Mala

Süngerli Mala, başta ince sıva perdahı olmak üzere, seramik ve fayans yüzeylerinin son temizliğinde kullanılır
Devamı

Sıvacı Küreği

Sıvacı Küreği. sıva uygulamalarında kullanılır.
Devamı

Sıva Malası

İnşaat ve dekorasyon işlemleri için kullanılan aletler arasında seramik ve sıvacı aletleri bulunur. Islak zeminlerde kullanılan seramiklerin en hızlı ve kolay şekilde uygulanabilmesi için üretilen aletler sayesinde seramikler daha düzgün şekilde yerleştirilebilir.
Devamı

Tenekeci Makası

Tenekeci Makası Yayli 300 mm, özel alaşımlı çelik, Kesici ağızlar indüksiyonda sertleştirilmiş, saplar PVC izoleli.
Devamı

Iskarpela

Islah edilmiş güvenli vurma başlıkları, vurma başlığının kabarmasını ve parçalanmasını önleyerek uzun süre kullanım sağlar.
Devamı

Kablo Soyma (Sıyırma) Pensesi

Kablo Sıyırma kabloları kolay bir şekilde sıyıra bilmenizi sağlar.
Devamı

Lastik Tokmak

Seramik, fayans, yer karosu gibi zemin döşeme işlerinde kullanılan, genellikle fayans ustalarının tercihi, "plastik tokmak" tır. Kazıkları çakmayı kolaylaştırır; sert zeminler için ideal.
Devamı

Dremel Speedclick Plastik Kesme Diski 38mm

Kesme diskleri özellikle tüm plastik çeşitlerinde kesim yapmak için tasarlanmıştır. Hızlı, kolay, anahtarsız.
Devamı

Zımpara Makinesi

Bir nesnenin yüzeyini pürüzsüz hale getirmek ve düzeltmek için ihtiyaç duyulan zımpara makinesi marangoz atölyelerinin olmazsa olmazıyken; amatör kullanıcılar için de rahatlıkla kullanılabilen el aletleri arasında.
Devamı

Koruyucu İş Gözlüğü

Genel bahçe işlerinde gözlerin korunması için.
Devamı

Ayarlı Kıskaç

Kıskaçları küçük boyutlu fakat yüksek performanslıdır. Büyük sıkma genişliğinde dahi her zaman sabit kuvvetli ve tek el ile sıkma yapabilir.
Devamı

Koruyucu İş Ayakkabısı

​Ayak ve bacak yaralanmaları maden, inşaat, metal sanayi ve benzeri bir çok iş kolunda sıkça rastlanılan kazalardır. Farklı sektörlerde, ağır parçaların ayak üzerine düşmesi, erimiş metal ya da sıvıların, kimyasalların ayak ya da bacak üzerine dökülmesi veya sıçraması sonucu doku kayıplarının ve yanıkların oluşması, sivri cisimlerin batması, sıcak zemin üzerinde çalışma kaynaklı sağlık problemleri, kaygan zemin üzerinde çalışma sonucu düşmeler, alerjik deri reaksiyonları, egzema ve böcek ve yılan sokmaları gibi çeşitli risklerle karşılaşılmaktadır.
Devamı

Somun Sıkma Anahtarı

Çok hızlı ayar yapılmasını sağlayan cırcır saplı anahtar ayar gerektirmeden doğrudan kullanım imkânı sağlar. Sıkma ve gevşetme işlemleri anahtar somundan çekilmeden gerçekleştirilir. Somun deformasyonunu önler ve deforme olmuş somunların sökülmesinde kullanım sağlar.
Devamı

Kargaburun

Her ihtiyacınıza yönelik kargaburun modelleri ile tamirat ve tadilat işlerinizi kolaylaştırıyor.Kendi işini kendisi yapmayı tercih eden, ufak tadilatlar yapmaktan keyif alan herkesin ihtiyaçlarına cevap verecek kullanışlı el aletleri hem profesyonel hem de amatör tamircilerin alet çantalarında yerini almayı bekliyor.
Devamı

Pul

Pul için cıvata pulu tabirini de kullanmak gerekecektir. Ürünün kullanım alanı oldukça pratik bir noktadadır. Bunun için makinenin kullanımını gerekli kılan cıvata, pul ve vida gibi tüm ürünlerin tamamlayıcısı niteliğinde olacaktır
Devamı

Ayarlı Maket Bıçağı

Bıçak taşıyıcı ve bıçak kılavuzu paslanmaz çelikten daha yumuşak çalışma, güç ve uzun yaşam ömrü sağlar. Rahat kullanım için uzun ömürlü esnek elastomer ergonomik tutaç. Güvenlik için tekerlek kullanan bıçak kilit sistemi. Kilitleme esnasında rahatlık sağlayan tırtıklı kilit tekeri.
Devamı

Somun

Cıvata, birbirine bağlanmak istenen iki parçanın üzerine delik açılması ve ucuna somun takılması sonrası aralarına takılan bağlantı parçasıdır. Cıvatayı vidadan ayıran özellik, somun ile birlikte kullanılmasıdır. Paslanmaz cıvata ise su ve benzeri sıvı maddeler ile temas sonrasında oksitlenmeyen, yani paslanmayan cıvata modelidir.
Devamı

Metrik Vida

Makina imalatında en çok kullanılan vida tipidir ve . Uç açısı 60° dir. Dış vida ucu kesilmiş ve iç vida içi yuvarlatılmıştır. Böylece çentik etkisi azaltılmıştır. Bağlantı elemanı olarak kullanılan cıvataların vida şeklidir
Devamı

Budama Testeresi

Budama testeresi çeşitleri; ağaçlar, süs bitkileri ve çalılar gibi sert gövdeli bitkilerin sağlıklı gelişmesi ve güzel görünmesi için kullanılan özel testerelerdir. Budama makası gibi araçların kullanılamayacağı kalın ya da ulaşılması zor dallarla çalışırken oldukça kullanışlıdır.
Devamı

İnşaat Çivisi

İnşaat sanayi ve genel ahşap işlerinde kullanılan üründür. Çivide ham madde olarak alaşımsız çelik malzemesi kullanılmıştır. Çoğunlukla inşaatlarda ahşap kalıpların yapımında kullanılan çivilerimiz farklı ebatlarda ve boylarında üretilmektedir. Çivilerin başları çekiç darbelerinin kaymasını önlemek için damalı üretilmektedir.
Devamı

Dübel

Dübeller, betonda, tuğlada, çatlaklı veya çatlaksız zeminde, ahşapta, levha yapı malzemelerinde, duvarda, alçıpanda vs… kullanılabilmektedir. Üzerlerinde bulunan parçalar ile delik içerisinde genleşerek deliğe tutunma sağlayan ve sürtünme kuvveti ile dönmeyi zorlaştıran, üzerindeki kovanlarla oynamayı önlenen bir ankrajlama malzemesidir.
Devamı

Menteşe

Menteşe kapı, pencere ya da kapaklar için kullanılan, bu malzeme ve yapıların kolay şekilde açılıp kapanmasını sağlayan araçtır. Genellikle metal çeşitlerinden üretilir ve iki kısımdan oluşur.
Devamı

Kapı Kilidi

Kilitler, kullanım alanları ve özelliklerine göre pek çok farklı seçeneğe sahiptir. İç ve dış kapılar için kullanılan kilit çeşitleri aynı zamanda en çok ihtiyaç duyulan çelik ya da benzeri kapı sistemleri için kilitleme mekanizmasını çalıştıran sistemlerdir.
Devamı

Termometre

Evinizde, ofisinizde ya da bulunduğunuz her ortamda dekorasyonunuza şık bir görünüm kazandıran termometreler, ortam sıcaklığını ölçmenizde yardımcı oluyor. İçerisinde yer alan hazne kısmında civa yada alkol bulunan termometreler son dönemlerde yeni teknolojik modelleri ile dikkat çekmeyi başarıyor.
Devamı

Dedektör

Dedektör, bir hareketin var olduğunu ve bu hareketin ne kadar etkili olduğunu ölçmek için kullanılan, tespit edici bir araçtır. Isı, basınç, ışık, hareket gibi çevresel faktörlerdeki değişiklikler sonucu uyarılarak belli bir seviyenin üzerindeki sinyallere cevap verir.
Devamı

Su Terazisi

Su terazileri, özellikle inşaat ve dekorasyon işleri ile uğraşan bireylerin yakından tanıdıkları ve işlerini kusursuzlaştıran en önemli araçlardan birisi.
Devamı

Şerit Metre

Şerit metreler, günlük hayatın bir çok alanında gerekli olan uzunluk ölçme işlemlerinde kullanılan ölçü aletleri arasında yerini alır.
Devamı

Köpük

Strafor diye de bilinen köpük, hem soğuğa hem de sıcağa karşı yapıları koruyan ve kapalı gözeneklerden oluşan çok kullanışlı bir ısı yalıtım malzemesi olarak tanımlanabilir.
Devamı

Plastik Silikon Tabancası

Silikon tabancaları temel düzeyde pratik ve sağlam yapıştırma aygıtlarıdır.
Devamı

Kapı kolu

İş yerinizin, ofisiniz, evinizin, odalarınızın kapılarını güvende tutmak ve dekoratif açıdan şık ve güzel görünmesini kapı kolu seçiminiz ile gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı

Merdiven

Günlük hayatta ev, ofis gibi alanlarda merdivenler bir yere eşya kaldırma, indirme, perde asma, cam silme gibi uygulamalarda sıkça kullanılır.
Devamı

Takım Çantası

Tamirat ve bakım yapmak amacıyla kullandığınız tüm malzemelerinizi düzenlemenizi sağlayan takım çantaları ile ihtiyaç duyduğunuz anda el aletlerinize ve onarım malzemelerinize kolaylıkla ulaşabilir, kaybetmeden muhafaza edebilirsiniz.
Devamı

Ağır Hizmet Tipi Bel Kemeri

Hızlı bir şekilde bele takılma ve sökülme imkânı sunar. Kalın çift dikişli perçinleme yapılmıştır
Devamı

Bits Tornavidası (Vida Tutuculu)

Tornavida bir işi daha kolay yapabilmeniz adına basit düzeneklerden biridir. Sökme, sıkma, gevşetme gibi işlemlerinizde yardımcı olan tornavida çeşitleri, rutin tamiratları pratik bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sunar.
Devamı

Tezgah Mengenesi

Mengene çeşitleri, özellikleri dahilinde farklı kullanım biçimlerine sahip. Kaynak yapımından delme işlemlerine kadar pek çok yerde sabitleme için kullanılan ürünlerin kullanımı da oldukça kolay.
Devamı

Rogar Kapakları

Kaldırım kenarından ölçüldüğünde, ana yola maksimum 0,5m ve yaya alanına maksimum 0,2m uzayan yolların kaldırım kenar kanalları alanı
Devamı

Koruge Borular

Koruge boru üretimde kullanılan özel malzemelerden dolayı aşınmaya karşı yüksek mukavemet sağlar ve kimyasallara karşı dirençlidir. Polietilen hammadde korozyana karşı dayanıklı ve kanalizasyon sistemlerinde uygun bir yapıya sahiptir.
Devamı

PE 32 Yumuşak Polietilen Borular

PE – 100 borularda geçen özellikler AYPE borularda da geçerlidir. Şebeke bağlantılarında kullanıldığından kullanım kolaylığı vardır.
Devamı

Data Boruları | HDPE Telekom Borusu

Telekomünikasyon hatlarında kablo muhafaza borusu olarak kullanılır. Yüksek yoğunluk polietilenden üretilen çift cidarlı kablo muhafaza borular, Telekomünikasyon kablolarını trafik, toprak tazyiki, yer altında donma, hafriyat hasarlarından, su ve buzlanmadan korur.
Devamı

Polietilen (PE-80) Doğalgaz Boruları

Elektrofüzyon kaynak metoduyla birleştirilir, bu nedenle hiçbir şekilde gaz sızdırması yapmaz.
Devamı

Koruge Borular

Koruge boru üretimde kullanılan özel malzemelerden dolayı aşınmaya karşı yüksek mukavemet sağlar ve kimyasallara karşı dirençlidir. Polietilen hammadde korozyana karşı dayanıklı ve kanalizasyon sistemlerinde uygun bir yapıya sahiptir.
Devamı

Drenaj Kanalı ve Süzgeçler

Yağmur sularını, havuz kenarında biriken atık suları, sokak ve caddelerde biriken kullanım sularının alt yapı sistemleri ile bir yerden bir yere aktarılmasını sağlayan drenaj kanalı, yer altı su toplama ve drene etme sistemlerinin yer üstünde kalan parçalarıdır.
Devamı

Drenaj Borusu

Drenajın konusu yer altı ve yer üstünde oluşan ve durgun olan zararlı suların bölgeden uzaklaştırılmasında kullanılan U-PVC malzemeden imal edilen dairesel kesitli borulardır.
Devamı

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri Nelerdir?

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir.
Devamı

Giyotin Pencere Sistemi

Giyotin Pencere Sistemi, pencere kanadının açılmasının uygun olmadığı mutfak ve çatı katı gibi dar mekanlarda; estetik açıdan değer katılmak istenen müstakil evler ve villalarda uygulanabilen dikey sürme sistemidir.
Devamı

PVC Kapı Modelleri

PVC kapılar konut, işyeri, ofis, kamu binaları gibi tüm yaşam alanlarında kullanılmaktadır. PVC kapı sistemleri genellikle balkon kapıları, banyo ve WC kapısı olarak kullanıldığı gibi iç ortamlarda oda kapısı olarak da kullanılabilmektedir.
Devamı

Sürme Cam Balkon Sistemi

İç ve dış mekanlarda bölme olarak kullanılabilen, eşikli ve eşiksiz sürgülü sistem 8mm ve 4+12+4 temperli camlara uygun olarak tasarlanmıştır.
Devamı

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı cam balkon; ısıcam özelliği bulunan camlar kullanılarak hazırlanmış cam balkon sistemleridir. Isıcamlı cam balkonlar, diğer cam balkon modellerine göre çok daha fazla özelliği içinde barındırmaktadır.
Devamı

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Camın tarihi antik çağlara kadar uzanmaktadır. İlk olarak ne zaman ve nerede üretildiği kesin bir kaynağa dayandırılmasa da birçok araştırmacı Mısır üzerinde yoğunlaşmaktadır.
Devamı

Terrazzo

İkinci Dünya savaşı zamanlarında gelişen savaş ekonomisi ve bilgisi ile çok hızlı gelişen kimya sektörünün yeni malzemeler ve bağlayıcılar keşfetmesi sonucu, inşaat sektörü de çok hızlı bir gelişime tanık olmuştur.
Devamı

Stone Carpet

Stone Carpet, yeni nesil reçineli sistem ile doğal taşları istenilen dane ebatında karıştırılarak, hızlı kürlenen ve oldukça dekoratif, kaymaz bir zemin sistemidir.
Devamı

Dilatasyon Su Yalıtımı

Dilatasyon su yalıtımı, binalardaki derz boşluklarının kapatılması için uygulanan yöntemdir. İnşa edilen binalarda boylu boyuna bırakılan boşluklar bulunmaktadır ve bu boşluklar, mühendislik açısından yapılan hesaplamaların sonucudur.
Devamı

PE Borular

PE borular, Ø 125 mm'ye kadar kangal halinde, Ø 125 mm ve üzerindeki çaplarda ise 12-13 m uzunluklarda üretilmektedir. Bir PE boru sistemi korozyona oldukça dayanıklı, eksen kuvvetlerini karşılayabilen, sadece sınırlı sayıda sabitlemeye ihtiyac duyan bir boru sistemidir.
Devamı

Çatı Oluğu

PVC Çatı Oluğu ve Ek Parçaları yağmur suyunun yapılara zarar vermeden kanalizasyon sistemlerine herhangi bir sızıntı olmadan iletilmesini sağlar. Eksiz Oluk Sistemleri, hem sanayi hem de meskenlerde benzersiz estetik görünüme ve yağmur suyu taşıma kapasitesine sahiptir.
Devamı

PPRC Borular

PP-R Kompozit Boru ve Ek Parçaları ısıtma sistemlerinizde güvenle kullanılır. Kombi ve radyatörünüzün sağlıklı bir sistem bütünlüğü içinde çalışmasını sağlarlar.
Devamı

PVC Boru

PVC Boru atık suların binadan uzaklaştırılmasında güvenle kullanılır.
Devamı

Beton ve Betonarme Borular

Beton boru şehirlerin ve yerleşim yerlerinin alt yapı sistemlerinin yapı taşlarından birisidir. Beton borular vesilesi ile alt yapı hizmetleri en iyi şekilde çalışır. Beton boru tercih edilme sebeplerinden başlıcası, yıllarca hiç bir şekilde çürüme veya alt yapı sistemini zarara uğratacak materyaller bulunmamasıdır.
Devamı

Menfez

Menfez kelime anlamı olarak; girecek veya geçecek yer, delik, boşluk, geçit gibi anlamlara gelmektedir. Evlerde banyo, wc gibi kapalı alanların havalandırmalarına da menfez denilmektedir. Ancak bir yapı olarak menfezin tanımı şu şekildedir;
Devamı

Mermer Kullanım Alanları

Artan kırık parçalarından ise suni taş dolgu maddesi şeklinde yararlanılmaktadır. Türkiye'de mermer işlemeleri tam 4000 yıl öncesine kadar dayanmaktadır. Öte yandan ülkemizdeki işletmelerin gelişmesi ve büyümesi ile bu konuda dünya standartlarının da üzerine çıkan çalışmalar sergilenirken dünya çapında ki markalarla yarışan mermer markaları da öne çıkmaktadır.
Devamı

Mermer Çeşitleri

Mermer; özellikle mimari projelere mükemmel görünümler kazandıracak olan bu öğeler muhteşem iç – dış yaşam ve çalışma alanlarına dönüşmektedir.
Devamı

Ferforje Bina Kapıları

Ferforje bina kapıları bir mekana ilk adım attığımızda sizi karşılar. Villa, yalı, apartman, malikane, iş yeri girişlerinde binanın görünümüne uygun ferforje ve lazer kesim motifler uygun ve kaliteli malzemeler ile yapılmaktadır.
Devamı

Ferforje Merdiven Korkuluk

Ferforje merdiven korkuluk modelleri özellikle son yıllarda çok sık bir şekilde tercih ediliyor. Hemen hemen her binada gördüğümüz farklı modellerdeki korkuluklar sağlam yapısı ile bir çok kullanıcının tercih sebebi oluyor.
Devamı

Banyo ve Duş Bataryası

Evlerimizde hemen her şey artık son teknolojinin izlerini taşıyor. Durum böyleyken, teknoloji banyolarımızı da es geçmiyor. Banyo gereçleri de son hızla teknolojiye ayak uyduruyor.
Devamı

Lavabo

Birbirinden farklı beklentilerin tümüne cevap verebilecek çeşitliliğe sahip olan lavabo modelleri; ebat, renk, tarz, genişlik, derinlik, yükseklik ve şekil gibi uygun ürünü bulmayı kolaylaştıran pek çok seçeneğe sahip.
Devamı

Tuvalet Taşı

İdeal ölçülerdeki genişlik ve derinlikleri ile ürünler pratik kullanım imkânı tanıyor. Uzun garanti süreleri ile dikkat çeken helataşı seçenekleri, düşük yükseklikleri sayesinde ayak takılması problemlerinin yaşanmasını engelliyor ve zemin ile uyumlu bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırıyor.
Devamı

Klozet

Sadeliği ve şıklığı bir araya getiren klozet modellerinde asma, tek veya takım olarak farklı seçenekleri sizlere sunuyor. Ayaklı ürünler banyonuzda klasik bir görünüm oluştururken, asma modeller az yer kaplıyor.
Devamı

Çiçeklik

Bahçe elemanları koleksiyonumuz, park, bahçe ve çevre düzenlemelerinizi tamamlamak için tasarlandı. Bütün ürünlerimiz kullanım yer ve amaçlarına göre farklı model, renk ve ölçülerde imal edilmektedir.
Devamı

Oluk Taşı

Oluk Taşı ; Diğer ismi ile Drenaj Taşı, yağmur sularını altyapı kanallarına ulaştırmak için kullanılan beton yapı elemanıdır. Çevre düzenlemesi amacıyla da kullanılır.
Devamı

Bordür Taşı

Kentsel tasarımın ayrılmaz bir parçası olan bordür taşı ile ilgili en doğru biçim ve boyut seçimini yapmak, peyzaj düzenlemesi veya inşaat projelerinde hem sağlam hem de estetik sonuçlar elde edebilmenin önemli bir parçasıdır.
Devamı

Parke Taşı

Beton Parke Taşları, zengin desen farklı renk ve uygulama çeşitliliği ile, başka hiçbir zemin kaplama malzemesinde olmayan tasarım olanakları sunar. Bu nedenlerle kilitli parke taşları, dış mekanlar da en tercih edilen zemin kaplama malzemesidir.
Devamı

Karo Taşı

Seçkin doğal taşlar kullanılarak üretilen terrazo karolar, estetik, dayanıklı, zahmetsiz ve bakımı kolay ürünlerdir. Aşınma ve darbelere dayanıklı olup eğilmede çekme mukavemeti yüksektir.
Devamı

Sıva Filesi

Sıva fileleri cam ipliğinden dokunmuş çimento ve alçı sıva donatılarıdır. Sıva çatlaklarını önlemek için kullanılır. Farklı gramajlardaki farklı ölçülerde kesilmiş ürünlerimizle mermer ve mozaik sektörünün ihtiyacını da karşılamaktadır.
Devamı

Drenaj Levhası

Betonu topraktan ayırarak ,suyun yapı kabuğundan uzaklaştırılmasını ve drenajını sağlayarak betonu su ve nemin olumsuz etkilerinden korumaktadır. Toprak altında yalıtımı tehtit edecek bir çok etken bulunmaktadır.Yalıtımın tam anlamıyla tamamlanması için meydana gelebilecek olumsuz etkilere karşı da korunması gerekmektedir.
Devamı

Tam Elastik

Özellikle sıcak ve soğuk değişiminin fazla olduğu zorlu koşullar için, polimer emülsiyon modifiyeli, çimento esaslı, çift komponentli, tam elastik, CMO2P sınıfı su yalıtım harcı.
Devamı

Kiremit Altı

Kağıt taşıyıcılı kiremit altı su yalıtım örtüsüdür. 20 m2 lik rulolar halindedir. (1 m en, 20 m boy). Net 18 m2 alan kaplar.
Devamı

Likit Membran

Akrilik kopolimer reçine esaslı, su bazlı, tek kompenantlı , kullanıma hazır, elastik, her tur zemine kolayca uygulanabilen, beyaz renkli (üzeri boyanabilen) sürme su yalıtım malzemesidir.
Devamı

Membran

Tüm su yalıtım detaylarına uygun maliyetli çözümler sunar. Arduaz kaplı ürünler ile UV dayanımı istenen uygulamalarda performanslı çözümler sunar.
Devamı

Fileli Köşebent

Dış cephelerde köşe dönüşlerde kullanılır. Binadaki bütün köşelerin, pencere kenarlarının, darbeye karşı dayanımını arttırmak ve düz bir köşe oluşturabilmek amacı ile köşelere yerleştirilen, yuvarlak delikli alüminyum köşe profilidir.
Devamı

XPS

Homojen hücre yapısına sahip, ısı yalıtımı yapmak amacıyla üretilen ve kullanılan köpük malzemelerdir. XPS'in hammaddesi olan polistren, ekstrüzyon işlemi ile hat boyunca istenilen kalınlıkta çekilir. Sürekli bilgisayar kontrolünde yapılan bu üretim sayesinde homojen balpeteği görünümünde, kararlı bir hücre yapısı elde edilir.
Devamı

Eps

Genleştirilmiş Polistiren Sert Köpük (EPS-Expanded Polystyren Foam), stiren monomerin polimerizasyonuyla petrolden elde edilen, köpük haldeki kapalı gözenekli tipik olarak beyaz renkli bir termoplastik malzemedir. Özel üretimlerde taneciklerin uzun dalga ışınımı yansıtacak şekilde işlendiği gri/siyah tonlarında ürünler de mavcuttur.
Devamı

Taş Yünü

Mineral esaslı ısı yalıtım levhasıdır. Isı yalıtımı ile birlikte yangın ve ses yalıtım özelliği de vardır. A1 sınıfı yanmaz malzemedir.
Devamı