Takım Arabası

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Takım Arabası

    El aletlerinin dizgisel bir düzende, asılmasını sağlayan mobilyalara takım asma tezgahı denir. Takım asma tezgahının temel yapısı saç panolardan oluşmaktadır. Sac panolar yarım pano ve tam pano olmak üzere 2 çeşittir.
 
            Takım ve özel tamir aletlerinin atölye ile araçlar arasında ve ya atölyeler arasında gezdirilmesi gerekiyor ise takım arabası en iyi çözüm olacaktır. Takım asma tezgahlarının hareketli olanlarına takım arabası denir. 2 çeşittir. Birinci çeşit takım arabası, 2 adet tam panoya, her pano 2 metrekare alana sahiptir.
 
            60 tane el aletini depolayabilir. 60 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Tekerlekleri rulmanlı lastik kaplı olduğu için çok sessiz hareket edebilmektedir. Manevra kabiliyeti yüksek olan bu arabalarda fren mekanizması mevcuttur. Çelik kasaları elektrostatik, panoları epoksi boyalıdır. Renginde hiçbir atma görülmez ve rengini sürekli olarak korur. İstenildiği zaman takım asma panolarının diğer çeşitlerine dönüştürülebilir. 
           
            2. çeşit takım arabası, 2 adet panodan oluşur, bu panolar sağ ve soldadır. 2 metrekare alet asma yüzeyi ve iki katlı rafı vardır. 100 adet  takım ve aleti rahatlıkla depolayabilir ve istenilen yere götürür. 120 kg taşıma kapasitesi mevcuttur. Fren mekanizmalı, rulmanlı tekerlekleri sayesinde yüklü iken de rahatlıkla hareket edebilir. Lastik kaplı tekerlekleri olduğundan hareket halinde iken bile sessiz çalışır. Uzun ömürlü olan takım arabası, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Takım arabası fiyat belirlemesi, takım arabasının markasına ve modeline göre değişiklik göstermektedir.