Siyah Kaydırmazlık Bandı

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Siyah Kaydırmazlık Bandı

Kaydırmaz Bantlar Ne İşe Yarar?
 
Hem ev hem de iş yeri gibi alanlarda sıklıkla kullanılan kaydırmaz bantlar istenmeyen kazaların oluşmasını önlemede büyük öneme sahip. Özellikle kayarak kişilerin düşmesi, yara alması ya da daha farklı durumların yaşanmaması adına tercih edilen ürünlerden oluşur.
 
Bu tarz ürünler genellikle kaygan yüzeydeki halı, kilim ya da farklı örtüler artına yapıştırılabildiği gibi farklı kalınlıkları nedeniyle daha farklı alanlarda da tercih edilebilir. Ancak en sık kullanım alanı olarak merdivenleri görebiliriz.
 
Kaydırmaz Bant Neden Kullanılır?
 
İsminden de çok rahat anlaşılabileceği gibi kaydırmaz bantlar çok kaygan, ıslak ya da aşınmış yüzeylerde yaşanan sık kaymaları önlemede kullanılan ürünlerdir. Farklı ebatları ve renkleri bulunan bu bantlar özel olarak hazırlanıp üretilen ürünlerin arasında yer alır.
 
Hem ev hem de iş yeri gibi pek çok yerde kullanıma sunulan bantlar arasında en dikkat çekeni merdiven kaydırmaz bant diyebiliriz. Özellikle yüksek ve kaymaya çok müsait olan malzemelerden hazırlanan basamakların daha güvenli hale gelmesini sağlar. Bu sayede hızlı da inip çıksanız, ayağınızdaki ayakkabı çeşidi de farklı olma kesinlikle en ufak bir denge kaybının yaşanmasına sebep olmaz.