Tam Elastik

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Tam Elastik

Kullanım Alanı
Banyo, wc, mutfak, balkon gibi ıslak hacimlerde,
Su depoları,
Havuzlar ve terasların
su yalıtımında beton, sıva, şap gibi yüzeylerin üzerine uygulanır.
Avantajları
Elastikiyet özelliği sayesinde büzülme çatlağı yapmaz.
Kolay ve hızlı uygulama sağlar.
Yatay ve düşey yüzeylerde uygulanabilir.
Üstün aderansa sahiptir. 
Pozitif su basıncına karşı uygulanır.
Uygulama 
Yüzey Hazırlama 
Uygulama yapılacak yüzeyin sağlam, temiz ve tozsuz olması gerekir. 
Yüzeyin kalıp yağı, boya, toz gibi maddelerden arındırılmış ve kürünü almış olmasına dikkat edilmelidir. 
Yüzeydeki parçalar çıkartılıp (demir, tahta vb.) çıkarılan parçaların yerleri uygun Entegre Tamir Harçları ile kapatılmalıdır. Yüzeyde nemlendirme yapıldıktan sonra uygulamaya geçilmelidir.
Harç Hazırlama 
Uygun miktarda sıvı bileşen (10 kg sıvı bileşen/20 kg toz) karıştırma kabına konur. Torbanın tamamı dökülerek topaklar kayboluncaya dek el mikseri ile karışım yapılır. 5 dk dinlendirilen harç tekrar karıştırılır.
Uygulama yapılan yüzeyin birleşim yerlerine EPODOL® yardımıyla ENTEGRE PAH BANDI uygulanmalıdır. Pah bandı tercih edilmediği durumlarda birleşim yerleri ovalleştirilmeli ve file ile sağlamlaştırılmalıdır. 
Akışkan harç, fırça veya rulo yardımı ile uygulanır. İkinci kat birinciye dik doğrultuda ve en az 6 saat sonra sürülmelidir. 
Son kat uygulama (seramik, şap ve çimento esaslı sıva) için 3 gün beklenmeli, kaplama işlemi sırasında yalıtım malzemesine mekanik olarak zarar verilmemesine dikkat edilmelidir.
Uygulama yapılan alan su deposu ise ürünün en az 28 gün kürlenmesi beklenmelidir.