İnşaat Malzemeleri

Ahşap Boyası

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Ahşap Boyası

Ahşap, doğallığın yeniden ön plana çıkmaya başladığı günümüz yapılarında gittikçe daha fazla yer alan bir malzemedir. Yapısı gereği bakımı çok özel ürünler ve özen gerektirir. Uygun ürün ve uygulama yöntemlerini bilmek kıymetli ahşapların uzun yıllar ilk günkü görünüm ve dayanıklılıkta kalmalarını sağlar.
 
Ahşap Verniği Nedir?
Ahşap malzemelerin yenilenmesi ve bakımı için kullanılan koruma ve dayanıklılık kazandıran ürünlerdir. Filli Boya nın CapaWood® ürünleri, bu konudaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürün grubudur.
 
Ahşap Verniğin Avantajları Nelerdir?
Ahşap malzeme işlem gördükten sonra verniklenmez ise kolay yıpranır ve dayanıklılık süresi kısalır. Bu yüzden vernik kullanımı şarttır.
Ahşap materyallerin daha güzel ve canlı görünmesi için vernik işleminin belli aralıklarla tekrarlanması gerekir.
Ahşap kapı ve pencerelerin kullanım ve hava şartları nedeniyle gördüğü tahribatı iyileştirir.
Ahşap Verniği Nerelerde Kullanılır?
Adında saklı olduğu gibi ahşap malzemeden üretilen her ürün ve mekanda kullanılabilir. Ahşap kapı boyası ve ahşap pencere boyası olarak da bilinir ve kullanılır.