İnşaat Malzemeleri

Seramik Tasarımlar

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Seramik Tasarımlar

 Seramik ürünleri, estetik detayları işlevsellik ve konforla bir araya getiriyor.  Koleksiyonun ürün çeşitliliği, farklı zevk ve ihtiyaçlar için çözüm üretiyor. Yaşam alanlarının yanı sıra ticari alan ve dış mekanlar için birçok farklı alternatif sunuyor.
Kayaların parçalanmasıyla oluşan kil ve kaolin benzeri maddelerin karışımıyla, yüksek ısıda pişirilerek  elde edilen seramik insanlığın uzun yıllardan bu yana kullandığı bir malzemedir.  Bor ve bor ürünlerinin kullanımıyla seramik, fiziksel darbelere ve kimyasallara karşı daha dayanaklı yeni bir yapıya erişmektedir. Dünya bor tüketiminin yaklaşık %13’ü seramik sektöründe gerçekleştirilmektedir. Seramik sırı ve emaye yapımında borun kullanımı ile ısıya, kimyasallara ve fiziksel darbelere karşı dayanıklı ürünler elde edilmektedir. Bor ve bor ürünlerinin yüksek değer kattığı emayeler genellikle metal alaşıma sahip ürünlerin kaplanmasında, sır ise seramik ürünlerin kaplamasında aktif olarak tercih edilmektedir.