Karo Taşı

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Karo Taşı

Seçkin doğal taşlar kullanılarak üretilen terrazo karolar, estetik, dayanıklı, zahmetsiz ve bakımı kolay ürünlerdir. Aşınma ve darbelere dayanıklı olup eğilmede çekme mukavemeti yüksektir.
Dış mekan zemin kaplamalarında tercih edilen karo taşı bulunduğu mekanı daha estetik hale getirmektedir. Özellikle her alanda kullanılabilir olması tercih edilme konusunda en etkili özelliğidir. Duvar, zemin ve çatılarda tercih edilen bu taşlar kimi zaman görünüş açısından kimi zaman da kullanımının avantajlı olmasından dolayı tercih edilmektedir. Firmamız ürün yelpazesi bir hayli geniş bir şekilde faaliyet göstermektedir. Dolayısıyla ihtiyacınız olan renk, şekil ve desenleri sizlere istediğiniz halde sunabiliriz. Birden fazla rengin aynı anda buluşması ile ortaya çıkan estetik görünüm her mekan için tercih edilebilir boyuttadır. Ekonomik olması da tercih edilme boyutunda önemli bir detaydır. Hatay karo taşı kolayca temizlenip uzun yıllar kullanabileceğiniz kaplama malzemesidir.
 
Rengi solmadan ve hava koşullarından etkilenmeden bulunduğu mekana ferahlık katan bu malzemeyi en iyi koşullarda firmamızdan talep edebilirsiniz. Gerek hobi bahçelerinizde gerek otopark zemininde tercih edilen karo taşı fiyatları bakımından da dış mekan kaplama seçeneklerinden en uygun fiyatlı olanıdır. Elips, küp, lamba, baklava taşı, beşgen ve sekizgen gibi birçok modele sahip bu taşların alıcısı bir hayli fazladır. Firmamızdan temin edeceğiniz bu taşları zevkinize göre de döşeriz. Firmamız ekonomik çözümler sunan aynı zamanda da istediğiniz mekanı modern hale dönüştüren bir firmadır. Size özel fiyat ve model seçeneklerimiz den faydalanmak isterseniz bizi arayarak fiyat ve aklınıza takılan her soru hakkında bilgi alabilirsiniz.