Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri
Güvenlik Sistemleri; bir yerin ya da bölgenin görüntülenmesi, güvenliğinin sağlanması, giriş-çıkışların kontrol edilmesi, takip edilmesi ve görüntülerin kayıt altına alınması için çeşitli güvenlik sistemlerinden faydalanılmaktadır. Güvenlik sistemleri sadece kameralar yardımı ile bir yerin görüntülenmesi değildir. Ayrıca hırsızlık olaylarına karşı, yangın gibi kötü durumlara karşı alarm sistemlerinden faydalanılması veya iş yerlerinde personel girişlerinin, şirket araçlarının kontrol edilmesi ve benzeri durumları da kapsamaktadır. Güvenlik sistemleri içerisinde; kameralar, kayıt cihazları, kablolu ya da kablosuz hırsız alarm sistemleri, çevre koruma sistemleri, mobil DVR kayıt ve araç takip sistemleri, yangın alarm sistemleri, kartlı geçiş sistemleri, parmak izi geçiş kontrol sistemleri ve kablosuz bekçi tur kontrol sistemleri gibi güvenliği sağlayacak teknik ekipmanlar yer almaktadır.
 
Kamera Sistemleri
Kamera Sistemleri istenilen bir alanın görüntülenmesi ve görüntülerin kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. Kamera sistemleri içerisinde yer alan IP kamera sistemleri, AHD kamera sistemleri, HDCVI kamera sistemleri veya Analog kamera sistemleri ile evinizi, işyerinizi ya da otoparkınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca AHD, HDCVI ya da Analog kayıt cihazları ile görüntüleri kaydedebilir ve daha sonradan bu görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Kamera sistemleri içerisinde yer alan kamera modellerinde 1.3MP, 2MP, 3MP, 4MP ve 5MP gibi farklı çözünürlük özelliklerine sahip kamera çeşitleri bulmanız mümkündür. Kamera sistemleri içerisinde Fish eye, Dome, IR Bullet, Vandal Proof kamera sistemleri ve benzeri farklı model ve özellikteki kameraları ihtiyacınız doğrultusunda bulmanız kolaydır.