İnşaat Malzemeleri

Banyo ve Duş Bataryası

Eviniz hayatınız boyunca en uzun zaman geçirdiğiniz alandır ve biz hayallerinizdeki evi yaratmanız konusunda sizin yanınızda olmak istiyoruz. İhtiyacınız olan bütün inşaat malzemelerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Banyo ve Duş Bataryası

 Evlerimizde hemen her şey artık son teknolojinin izlerini taşıyor. Durum böyleyken, teknoloji banyolarımızı da es geçmiyor. Banyo gereçleri de son hızla teknolojiye ayak uyduruyor. Banyo ve duş bataryaları özellikle ilerleyen teknolojiden fazlaca yararlanan ürünler arasında bulunuyor. Bugün geçmişteki gibi çok sınırlı sayıda banyo bataryası ve duş setine mahkûm değiliz. Pek çok markanın çok sayıda banyo bataryası modeli bulunuyor. Bu banyo bataryası çeşitliliği sayesinde banyo dekorasyonunuzla uyumlu bir tasarım ve model bulmanız her zamankinden daha mümkün. Klasik banyo bataryaları da hâlâ kullanımda ancak banyonuzu yenilerken daha yeni modeller kesinlikle aklınızı çelecektir.
 
Aç Kapa Banyo Bataryaları
Banyolara egemen olan banyo ve duş bataryası modeli, günümüzde kesinlikle aç kapa banyo bataryalarıdır. Hem kullanımda sağladığı kolaylık hem de dayanıklılık konusunda aç kapa banyo bataryaları ve batarya ve duş setleri en çok kullanılan ürünler halini almıştır. Eğer banyonuzdaki bütün bataryaları birbirleriyle uyumlu hale getirmek isterseniz, içinde lavabo bataryası da bulunan bir batarya seti satın almanız daha iyi bir tercih olacaktır. Böylece bir yanı klasik bir yanı modern bir banyo dekorasyonu yerine daha uyumlu bir banyoya sahip olabilirsiniz. Eğer batarya seti almak istemiyorsanız, banyo ve duş bataryalarınızla uyumlu bir lavabo bataryası satın almak isteyebilirsiniz.
 
Termostatik Banyo Bataryaları
Banyolarda teknolojiden bahsetmişken, termostatik banyo ve duş bataryaları artık hayatımızı kolaylaştırmaya başladı bile. Banyonuzu son teknolojiye göre yenilemek isterseniz, su sıcaklığını dengeleyen termostatik banyo bataryalarından edinmeniz çok yerinde olacaktır. Termostatik banyo bataryaları yalnızca bir ısınıp bir soğuyan su derdine çözüm olmakla kalmayıp, su tasarrufunda da yardımcı oluyor. 
 
Duş Bataryaları
Banyo ve duş setlerinin vazgeçilmez tamamlayıcıları duş başlıklarında da teknoloji hızlı ilerliyor. Banyolarda başka bir teknoloji de rengârenk duşlara imkân veriyor. Bir duş bataryası aldıktan sonra, banyo bataryanızı ledli duş başlığı ile tamamlayabilirsiniz. Eğer kalabalık bir aileyseniz, su tasarrufu sizin için oldukça önemli bir konudur. Banyo ve duş setlerinde su tasarruflu modelleri tercih etmeniz sizin için en uygun olandır. Su tasarruflu duş başlığı modelleri seçtiğiniz uyumlu bir duş bataryası hem su faturalarınızın kabarık gelmesini engelleyecektir hem de istediğiniz miktarlarda su kullanmanıza olanak tanıyacaktır.