Faaliyet Alanlarımız

Faaliyetlerimiz

Mans Group olarak sektördeki yerimizi korumak, daha iyiye geliştirmek ve hedeflediğimiz noktaya ulaşmak için yarınların dünlerden daha iyi olacağının garantisini vermekteyiz.

İthalat & İhracat

İthalata Konu İşlemlerde; Satın alınacak emtialar teşvik konusu ise projeleri yapmak.
Devamı

İnşaat Malzemelerimiz

İnşaat malzemeleri, inşaatın türüne göre farklılık göstermekle birlikte genel olarak gazbeton, kum, çakıl, mıcır, yağlı kireç harcı, fayans ve seramik yapıştırıcı, demir, çimento, betopan olarak sıralanabilir.
Devamı

Baraj ve Gölet Yapımı

Su yapıları alanında uzmanlaşan firmamız şu an kamuya ait pek çok projeyi hayata geçirecek tecrübeye, uzman kadroya ve makina parkına sahiptir.
Devamı

Köprü ve Yol Yapımı

Mans Group olarak, trafiğin yoğun olduğu alanlarda, yolda, yolun alt kısmında, yol üstünde karayolunda genişleme ve düzenleme yapabilecek kapasiteye sahibiz.
Devamı

Alt Yapı

Taahhüt ettiğimiz tüm inşaat altyapı işlerini yüksek teknik standartlarda yapıp teslim ediyoruz. Uzmanlık alanlarımız arasında şunlar bulunuyor;
Devamı

Üst Yapı

Mans Group teslim ettiği üst yapı işlerinde kaliteye büyük önem vermekte ayrıca güvenlik olarak da dünya standartlarında çalışmalar yapmaktadır. Modern dünyaya umutla bakmaktadır. Uzmanlık alanlarımız arasında şunlar bulunmaktadır;
Devamı