Blog

Hatay Prefabrik Ev

Eğitime ve gelişmeye önem veren Mans Group sektörle ilgili bilgileri sizlerle paylaşmaktadır.

Hatay Prefabrik Ev

Hatay ilimize özel mimari tasarımlarda prefabrik evleri Türkiye'nin Dünya markası Mans Group güvencesiyle sunuyoruz. Mans Group prefabrik ev modelleri uzman mimar ve mühendisler kontrolünde estetik ve fonksiyonel kullanımda hazırlanmaktadır. Mans Group prefabrik hazır evler dört mevsim kullanıma uygun standartlarda Hatay ilimizin iklim koşuları da dikkate alınarak üretim yapılmaktadır.
 
Hatay için üretim yaptığımız prefabrik evler Mans Group prefabrik yapının modern üretim tesislerinde bant sistemiyle kaynaksız vidalı prefabriküretim teknolojisi kullanılarak imal edilmektedir. Yüksek kalitede malzeme kullanımıyla fabrika ön üretimleri tamamlanan prefabrik hazır evler Hatay ilimizdeki montaj yapılacak alana sevk edilerek uzman Mans Group ekiplerince kurulum yapılmaktadır. Hatay için prefabrik evler tek katlı veya iki katlı modellerde yapılabilmektedir.
 
Hatay prefabrik evlerde Mans Group markasını biliyor ve tercih ediyor. Hatay ilimizdeki prefabrik evlerimiz üretim ve montaj hatalarına karşı Mans Group satış sonrası hizmet güvencesi altındadır.
 
Hatay prefabrik ev fiyatlarında Mans Group kalite ve fiyat avantajı farkını yaşayın. Üretimden montaja kadar kullanıma hazır olarak teslim edilen Hatay ilimize özel prefabrik hazır evler elektirikten su tesisatına penceresinden kapısına, çatısından boyasına kadar usta gerektirmemesi nedeniyle prefabrik ev fiyatları açısından çok caziptir.
 
Siz de Mans Group kalitesiyle Hatay'da prefabrik hazır eve sahip olup bir ömür ailenizle mutlu yaşamak için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.